Kim jesteśmy?

Jesteśmy lokalną firmą z polskim kapitałem oraz wieloletnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej zarówno udziałowców jak i pracowników spółki. Firma przez ostatnie 3 lata wyspecjalizowała się w sprzedaży oraz realizowaniu inwestycji związanych z OZE. Wykonaliśmy setki instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Własne ekipy montażowe z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE zapewniają stałą i wysoką jakość wykonywanych montaży. Założone przez nas instalacje fotowoltaiczne pozwalają cieszyć się darmowym prądem, a nasi zadowoleni klienci mogą ze spokojnym sumieniem polecić naszą firmę swoim znajomym, działając z nami w systemie poleceń.

Środowisko naturalne jest dla nas jednym z kluczowych filarów strategii. Dlatego stawiamy również na rozwój farm fotowoltaicznych. To nowoczesne rozwiązanie biznesowe, które nie tylko jest przyjazne środowisku, ale pozwala, przede wszystkim, inwestorom na bezpieczne ulokowanie swoich środków.

Jeśli chcesz wynająć działkę pod farmę PV zacznij od kontaktu z nami!

o-nas_1
0
Zainstalowane kWp
0
Wyprodukowane MWh
0
Oszczędzonych PLN

Dlaczego Spectrum?

Korzystamy z najwyższej klasy podzespołów od czołowych światowych producentów. Zapewniamy wydajność i bezobsługowe użytkowanie. Efektywność i niezawodność naszych instalacji można monitorować na żywo za pomocą aplikacji mobilnej.

Masz pytania? Dowiedz się więcej